“מקצועית, רגישה, אכפתית ונקייה (!!!) – נושא רגיש אצלי…🙈
באמת אלופה ואין לי מושג מה הייתי עושה בלעדיה! עזרה לי ברמות מטורפות, השינוי היה גדול ואין לי מספיק מילים להודות לה.
באמת ומכל ה❤ המלצה חמה”

יעל 


” אלף תודות לא יספיקו עבור כל מה שעשית עבורי, ממש העמדת אותי על הרגליים אחרי תקופה שהייתי שבורה פיסית וריגשית, לא פלא שכל מי שהבאתי אחרי מודים לי על ההמלצה ❤️ ”

תום 


” מטפלת מקצועית, רגישה וקשובה, ממליץ בחום! הכאבים מאחורי בזכותך ”

נבו 


” אני מטופל עם מחלת קרהון בתל השומר משנת 2013 ובמחלקה ההמטואונקולוגית משנת 2014 אחרי שאובחנתי עם לימפומה ומאוחר יותר עם לוקמיה (2016). הגעתי לדיאנה לפני מספר חודשים עם כאבי בטן בעקבות הקרהון, עייפות וקושי בשינה (מטיפולי הכימו וההקרנות) ותסמונת הרגל הבוערת שהחלה לפני כמה חודשים…

אין לי מספיק סופרלטיבים לתאר את היחס החם ותחושת הרוגע שיש לי בטיפול. הטיפולים מאוד עוזרים לי גם בתופעות הלוואי שבעקבותיהן באתי וגם לרוגע והשקט הנפשי… אני יוצא מטיפולים בתחושת re-start לגוף ולנפש ומוכן להתחיל שבוע חדש בצורה טובה בהרבה יותר ממה שהיה בעבר”

ניצן 


“אני נכה צה”ל, מטופל בתל השומר מזה כ-12 שנה. בחודשים האחרונים התחלתי טיפולים אצל דיאנה. ברצוני לציין את האדיבות, הרוגע והשלווה, שאפפו כל טיפול.

הטיפול היה אמפטי ועוצמתי ,סייע לי עם כאבים ומכאובים. אני מדבר על תחושתיי אך משיחות עם נכי צה”ל נוספים שמטופלים אצלה בשיקום, הבנתי שהיא הייתה עבורם אבן שואבת וחותם אישי”.

אהרון 


” איך ניתן לתאר במילים את מה שידיי הזהב של דיאנה עושות בעצמן…
חייבת לנצל פוסט זה לומר לך תודה! תודה על הסבלנות!
היחס האישי החם! האהבה! המסירות! הדאגה התמידית! הזמינות! האנרגיות המדהימות! הטיפול המיוחד! ובעיקר תודה שהפכת אותי מסבתוש זקנה חסרת אנרגיות לנמרה חיה ואנרגטית!!! וגרמת לי להבין כמה אנחנו צריכים להיות קשובים לגופינו ולהבין את צרכיו! גם אם לא תמיד מזדמן לנו…אז תודה ענקית מלאכית שאת!!!
תמשיכי את דרכך המדהימה! תמשיכי לטפל ולעזור כמו שאת! אין כמוך!
לא סתם אמרו… אנשים טובים באמצע הדרך… זו את!
אוהבת! ומודה מכל הלב! ”

מורן


” אחרי כשנה שבה זכיתי להנות מטיפולים מידייך האמונות, רציתי להודות לך על המסירות, הטיפולים, האכפתיות, החום שאת מקרינה, החיוך, הידע והנכונות לענות לכל שאלה.

הטיפולים מקצועיים ומועילים, מגוונים ומלאים בהסברים מעניינים. הגעה למרפאה לפגוש בפנייך המוארים והמחייכים הם תענוג ומקלים על האי נוחות הקלה שבדיקור או כוסות הרוח. ותוך כדי הטיפולים אנו תמיד נהנים משיחות קלילות על ענייני היום ואנקדוטות מהחיים, צוחקים וההרגשה הינה ביתית ולא של מרפאה.

תודה על היחס החם והמקצועי והמשיכי להיות המטפלת הנפלאה שאת והאדם המקסים.”

בילו


רציתי להגיד לך תודה רבה, על כל סדרת הטיפולים שעברתי אצלך. על ההשקעה והמסירות בכל טיפול, על ההרגשה הנעימה שנתת במהלכם והכי חשוב על ההחלמה בעקבותם ! מעריך מאוד ”

יזהר


” זכיתי לרפואה שלמה משיתוק חלקי בפנים (פציאליס) שפגע בעצב שריר הפנים. הודות לטיפול המקצועי והמסור, תוך זמן קצר מאוד ניכר שיפור במראה, חזרה תחושה לעצב השריר. כיום הכל מאחורי, אני מרגישה מצוין ונראית טוב, תודה לאל.

תודה על הטיפול המקצועי והמסור, ההקשבה והתמיכה, העדינות, השקט והשלווה שהשרית במשך הטיפול. תודה מכל הלב.”

רותי


” תודה על הטיפול המסור, בזכותך אני מרגישה כמו חדשה ! תבורכי. עידית (בת 77 :)) ”

עידית


” אתמול בטיפול, שבחלקו היה נושא השיעול

השיעול נעלם כמעט, נשאר ממנו ממש מעט

אני מזה רווה נחת

תודה לך וגם למחט 🙂 ”

עמי


” שנה טובה ומבורכת, שנה של עשייה פורייה והמשך הצלחה בטיפולים. בהזדמנות זו מבקשת להודות לך על הטיפול המסור, הדאגה, האכפתיות, החום והשרות האדיב. אני מרגישה הרבה יותר טוב בזכותך. יישר כוח ! ”

פנינה


” לדיאנה היקרה. חג פסח שמח! תודה עבור טיפולך המסור בי. בהמון הוקרה והערכה חמה!! ”

אלה